Засідання земельної комісії


16_0218_1.jpg

У п’ятницю 16 лютого відбулося засідання постійної комісії Яворівської районної ради з питань регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та екології. Комісія під головуванням Сергія Дяківа розглядала та попередньо вивчала питання, які виноситимуться на розгляд чергової сесії районної ради 28 лютого. В роботі комісії приймали участь представники органів місцевого самоврядування району, суб’єктів підприємницької діяльності та громадськості Рясне-Руської і Домажирської сільських рад.

Запрошений на засідання комісії завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру в Яворівському районі В. Чех ознайомив присутніх із змістом проектів рішень з питань, що виносяться на сесію районної ради. Відбулося їх обговорення членами комісії за участю сільських голів та землекористувачів. Особливу увагу комісія приділила питанню затвердження нормативно-грошових оцінок земельних ділянок, що передаються в оренду юридичним особам.

16_0218_2.jpg

За результатами роботи постійна комісія підготувала відповідні висновки та пропозиції щодо зазначених питань на розгляд сесії районної ради. Вона дала своє погодження щодо розгляду на сесії питань про затвердження нормативно-грошових оцінок земельних ділянок водного фонду на території Бердихівської, Залузької, Порічанської сільських рад, а також земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мужиловицької сільської ради. Комісія відклала остаточне вирішення питання щодо затвердження нормативно-грошових оцінок земельних ділянок суб’єктам підприємницької діяльності Пурському М.І. та Пурській Н.Б. на своє наступне засідання для отримання відповідних підтверджуючих документів від Лозинської сільської ради.

16_0218_03.jpg

Також вона рекомендувала районній раді розглянути питання про зміни та встановлення меж села Жорниська на території Домажирської сільської ради. Разом з тим, комісія не змогла остаточно визначитися щодо питання про зміни та встановлення меж села Кожичі, через суперечливі погляди представників громадськості села Підрясне та Домажирської сільської ради стосовно перспектив його розгляду на сесії районної ради у зв’язку із наявністю спірних земельних ділянок, якими користуються місцеві мешканці та їх незгодою з існуючою межею між територіальними громадами. Комісія вислухала думки обох сторін та перенесла своє засідання у с. Рясне-Руське на четвер 22 лютого на 16.00 год.

Питання щодо зміни та встановлення меж сіл Домажир, Чернилява, Лісок комісія не розглядала взагалі через відсутність відповідних технічних документацій.


Вгору