Положення про постійні комісії Яворівської районної ради


СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ
Яворівської районної ради VIII скликання


1. Комісія з питань регламенту, дотримання законності,
військових проблем та прикордонного співробітництва

  • МОЛЯЩИЙ Володимир Тимофійович – голова постйної комісії
  • ПОПІВНЯК Тарас Михайлович –заступник голови комісії
  • НОВИК Ірина Ярославівна – секретар комісії
  • МИСЮК Михайло Іванович
  • САМАРДАК Ігор Степанович
  • ТЕРЛЕЦЬКИЙ Віталій Миколайович

2.Комісія з питань економіки, бюджету, фінансів.

  • СОБЕЙКО Назар Тарасович – голова постйної комісії
  • АНДРУХІВ Юлія Олександрівна –заступник голови комісії
  • КОЗОВИЙ Юрій Михайлович – секретар комісії
  • БАРЧАК Станіслав Збигнєвич
  • ХОМІК Володимир Ількович
  • ХУДОБА Володимир Сергійович
  • НОВОСЯДЛО Степан Федорович
  • САТУРКО Марія Михайлівна

3.Комісія з питань регулювання земельних відносин,
агропромислового комплексу, охорони навколишнього
середовища та екології

  • ТХІР Ростислав Іванович – голова постйної комісії
  • ДЯКІВ Сергій Іванович –заступник голови комісії
  • КАЛИТА Олена Петрівна – секретар комісії
  • ПАВЛЕСА Микола Миколайович
  • ЗАДОРОЖНИЙ Сергій Євгенійович
  • КОЗАК Віктор Олексійович

4.Комісія з питань промисловості, підприємництва, інфраструктури та управління майном

  • ШИПКА Петро Іванович – голова постйної комісії
  • ОРФІН Степан-Віталій Станіславович –заступник голови комісії
  • ФЕРЦОВИЧ Марія Степанівна – секретар комісії
  • ЛОЙКО Юрій Юрієвич
  • ЛЯДРИК Орест Петрович
  • ЯХИМЕЦЬ Юрій Михайлович

5. Комісія з питань освіти, культури, спорту та туризму

  • СОЙКО Назар Любомирович – голова постйної комісії
  • БІШКО Роман Романович –заступник голови комісії
  • ПЛУГАТОР Тетяна Василівна – секретар комісії
  • ГНАТОВСЬКА Надія Мирославівна
  • БАЛАНДЮХ Роман Михайлович

6. Комісія з питань охорони здоров’я і соціального захисту населення.


  • МОРОЗ Григорій Васильович – голова постйної комісії
  • РОМАНІВСЬКИЙ Роман Петрович –заступник голови комісії
  • РОМАНОВСЬКА Світлана Володимирівна – секретар комісії
  • КОНОВАЛИК Марія Миколаївна
  • ПЕЛИНЬО Богдан Михайлович
  • ПИСИК Богдан Орестович
  • АНТОНИШИН Михайло Миколайович

Вгору