Положення
про постійні комісії Яворівської районної ради


СКЛАД
постійних комісій Яворівської районної ради

1.Комісія з питань регламенту, дотримання
законності, військових проблем та прикордонного співробітництва

  1. МОЛЯЩИЙ Володимир Тимофійович - голова постійної комісії
  2. ПОПІВНЯК Тарас Михайлович - заступник голови комісії
  3. НОВИК Ірина Ярославівна - секретар комісії
  4. МИСЮК Михайло Іванович
  5. САМАРДАК Ігор Степанович
  6. ТЕРЛЕЦЬКИЙ Віталій Миколайович

2. Комісія з питань економіки, бюджету, фінансів

  1. СОБЕЙКО Назар Тарасович - голова постійної комісії
  2. АНДРУХІВ Юлія Олександрівна - заступник голови комісії
  3. КОЗОВИЙ Юрій Михайлович - секретар комісії
  4. БАРЧАК Станіслав Збигнєвич
  5. БУЛА Катерина Юріївна
  6. ХОМІК Володимир Ількович
  7. ХУДОБА Володимир Сергійович
  8. НОВОСЯДЛО Степан Федорович
  9. САТУРКО Марія Михайлівна

3. Комісія з питань регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища та екології

  1. ТХІР Ростислав Іванович - голова постійної комісії
  2. ДЯКІВ Сергій Іванович - заступник голови комісії
  3. КАЛИТА Олена Петрівна - секретар комісії
  4. ПАВЛЕСА Микола Миколайович
  5. ЗАДОРОЖНИЙ Сергій Євгенійович
  6. КОЗАК Віктор Олексійович

4.Комісія з питань промисловості, підприємництва,
інфраструктури та управління майном.

  1. ШИПКА Петро Іванович - голова постійної комісії
  2. ОРФІН Степан-Віталій Станіславович - заступник голови комісії
  3. ФЕРЦОВИЧ Марія Степанівна - секретар комісії
  4. ЛОЙКО Юрій Юрієвич
  5. ЛЯДРИК Орест Петрович
  6. ЯХИМЕЦЬ Юрій Михайлович

5. Комісія з питань освіти, культури, спорту та туризму.

  1. СОЙКО Назар Любомирович - голова постійної комісії
  2. БІШКО Роман Романович - заступник голови комісії
  3. ПЛУГАТОР Тетяна Василівна - секретар комісії
  4. ГНАТОВСЬКА Надія Мирославівна
  5. БАЛАНДЮХ Роман Михайлович
  6. СТАНЬКО Ольга Омелянівна

6. Комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

  1. МОРОЗ Григорій Васильович - голова постійної комісії
  2. РОМАНІВСЬКИЙ Роман Петрович - заступник голови комісії
  3. РОМАНОВСЬКА Світлана Володимирівна - секретар комісії
  4. КОНОВАЛИК Марія Миколаївна
  5. ПЕЛИНЬО Богдан Михайлович
  6. ПИСИК Богдан Орестович
  7. АНТОНИШИН Михайло Миколайович

Вгору