ПРОТОКОЛ

засідання конкурсної комісії з відбору
суб'єктів оціночної діяльності для здійснення оцінки
вартості об’єктів спільної власності
територіальних громад району

Мацелюх В.Я. – голова комісії, заступник голови районної ради.
І. Стецькович - секретар комісії.
В. Флис – радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення;
М. Бєлкіна – керівник КП «Архітектурно-планувальне бюро Яворівської районної ради»;
В. Рубай – голова постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва, інфраструктури та управління майном.
Відсутні члени комісії:
В. Ханик – депутат районної ради.
О. Гнип – депутат районної ради.

1. Про допущення до конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для здійснення оцінки вартості об’єктів спільної власності територіальних громад району
2. Про визначення переможців конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для здійснення оцінки вартості об’єктів спільної власності територіальних громад району.

Оскільки претендентами ПП «Молекс» та ПП «Експерт-Тур-Проект» було надано всі необхідні документи, завірені належним чином, голова комісії поставив на голосування питання про допущення ПП «Молекс» та ПП «Експерт-Тур-Проект» до участі в конкурсі.

«ЗА» - 5; «ПРОТИ» - 0; «УТРИМАЛИСЬ» -0

- Вартість послуги – 2100 грн.
- Строк виконання робіт – впродовж 3-х днів .
Він оголосив пропозиції ПП «Експерт-Тур-Проект», а саме :
Експертна оцінка приміщення котельні Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Яворівської районної ради Львівської області площею 68,4 м2 за адресою: 81042, Львівська область, Яворівський район, с. Калинівка, вул. Дорошенка, 3.
- Вартість послуги – 3000 грн.
- Строк виконання робіт – впродовж 10 днів.
Проведення голосування (відомість підсумків голосування по даному об’єкту оцінки додається).
За результатами проведеного голосування, комісія вирішила :
1. Обрати переможцем конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для здійснення оцінки вартості об’єктів спільної власності територіальних громад району Приватне підприємство «Молекс» для здійснення незалежної оцінки вартості приміщення котельні Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Яворівської районної ради Львівської області площею 68,4 м2 за адресою: 81042, Львівська область, Яворівський район, с. Калинівка, вул. Дорошенка, 3.
2. Доручити голові конкурсної комісії письмово інформувати переможця та замовника про результати конкурсу.
3. Доручити секретарю конкурсної комісії опублікувати інформацію про результати конкурсу в районному часописі «Яворівщина» та розмістити на офіційному сайті Яворівської районної ради в мережі Інтернет.
4. Рекомендувати начальнику відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації (М. Дорош) укласти договір на проведення оцінки майна з переможцем конкурсу.