Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у четвер 05 березня 2020 року відбулася ХХXII сесія Яворівської районної ради VІІ скликання.

На розгляд сесії виносилися наступні питання:
1. Про порядок денний ХХХІІ-ї сесії Яворівської районної ради VІІ скликання.
2. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2020 рік.
3. Про затвердження угод про міжбюджетні трансферти.
4. Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку Яворівського району на 2020 рік.
5. Про інформацію Городоцької місцевої прокуратури про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території Яворівського району впродовж 2019 року.
6. Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, сімей загиблих учасників АТО/ООС, сімей Героїв Небесної Сотні на 2020 рік.
7. Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян - мешканців Яворівського району на 2020 рік в частині надання допомог.
8. Про затвердження Програми фінансової підтримки ветеранських організацій та громадських організацій осіб з інвалідністю Яворівського району на 2020 рік.
9. Про затвердження організації та проведення громадських робіт філіями Львівського обласного центру зайнятості у Яворівському районі на 2020 рік.
10. Про затвердження Програми попередження ускладнення епідемічної ситуації при надзвичайних подіях та профілактики спалахів інфекційних хвороб в Яворівському районі на 2020 рік.
11. Про затвердження Програми забезпечення діяльності Яворівської районної ради та виконання депутатами районної ради своїх повноважень на 2020 рік.
12. Про затвердження Програми підтримки діяльності правоохоронних органів в контексті взаємодії з органами місцевого самоврядування на 2020 рік.
13. Про затвердження Програми поліпшення сервісу обслуговування платників Яворівського району на 2020 рік.
14. Про затвердження нової редакції районної Програми покращення системи казначейського обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів Управлінням Державної казначейської служби України в Яворівської районі Львівської області на 2019-2020 роки.
15. Про затвердження Програми запобігання і протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми в Яворівському районі на 2020 рік.
16. Про затвердження Програми підтримки військових формувань, які розташовані на території Яворівського району, на 2020 рік.
17. Про затвердження Програми забезпечення заходів територіальної оборони, мобілізаційних заходів, призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом на території Яворівського району на 2020 рік.
18. Про затвердження Програми розвитку малого підприємництва в Яворівському районі на 2020 рік.
19. Про затвердження Програми сприяння діяльності управлінню Служби безпеки України у Львівській області на 2020 рік.
20. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання, розвитку духовності та зміцнення моральних засад молоді Яворівщини на 2020 рік.
21. Про затвердження районної комплексної Програми розвитку цивільного захисту та забезпечення техногенно–екологічної та пожежної безпеки Яворів-ського району на 2020 рік.
22. Про затвердження Програми підтримки агропромислового комплексу в Яворівському районі на 2020 рік.
23. Про затвердження Програми забезпечення виконання Яворівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2020 рік.
24. Про затвердження Програми забезпечення заходів щодо вшанування пам’яті новітніх героїв України учасників АТО/ООС, Героїв Небесної Сотні, розбудови громадянського суспільства, консолідації суспільства, налагодження діалогу між владою та громадськістю, вихованню патріотизму, реалізації державної політики України щодо її європейської перспективи на 2020 рік.
25. Про затвердження Програми проведення діагностичних, протиепізоотичних, лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних, інвазійних, антропозоонозних захворювань на території Яворівського району на 2020 рік.
26. Про затвердження Програми енергозбереження для населення та ОСББ Яворівського району на 2020 рік.
27. Про внесення змін до рішень Яворівської районної ради.
28. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства охорони здоров’я Яворівської районної ради Львівської області.
29. Про делегування депутатів районної ради для роботи у складі конкурсних комісій з проведення конкурсів на зайняття посад директорів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я району.
30. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни та встановлення межі селища Шкло на території Шклівської селищної ради.
31. Про виділення приміщення (кабінету) в адмінбудинку районної ради для здійснення своїх повноважень народними депутатами України.
32. Про надання дозволу на списання медичної апаратури та обладнання КНП ЯРР ЛО «Івано-Франківська районна лікарня».
33. Про надання дозволу на списання транспортних засобів.
34. Про надання згоди на виконання реставраційних робіт та влаштування медичного ліфта на будівлі Яворівської центральної районної лікарні.
35. Про надання згоди на перейменування села Лозино.
36. Про звернення Яворівської районної ради.
37. Різне.