Засідання постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, інфраструктури та управління майном


kompryvat1807171.jpg

18 липня 2017 року відбулося засідання постійної комісії Яворівської районної ради з питань промисловості, підприємництва, інфраструктури та управління майном, яка основну увагу приділила питанням, що виносяться на розгляд чергової сесії районної ради.

Під керівництвом голови комісії Василя Рубая відбулося обговорення питань порядку денного сесії. Комісія рекомендувала районній раді винести на розгляд та затвердити своїм рішенням питання щодо надання дозволу на передачу в оренду приміщень у закладах освіти району для облаштування у них котелень на альтернативних видах палива, а також надала дозвіл на продовження договору оренди котельної поліклінічного відділення Яворівської ЦРЛ.

Вивчивши відповідні документи комісія погодила надання дозволу на списання медичної апаратури та обладнання Івано-Франківської районної лікарні № 2. Також були задоволені клопотання місцевих рад про передачу в комунальну власність Івано-Франківської селищної ради приміщення колишньої поліклініки Івано-Франківської районної лікарні № 2 та про передачу в комунальну власність Терновицької сільської ради будівлі колишньої школи у с. Рулево

Разом з тим, комісія рекомендувала районній раді зняти з розгляду питання про надання дозволу на приватизацію трансформаторних підстанцій та ліній електропередач в закладах освіти району, оскільки воно на даний час ще недостатньо вивчене.

Члени комісії розглянули стан фінансування ремонту доріг на території району, а також відповіді органів державної влади та їх посадових осіб на звернення районної ради з питань промисловості та інфраструктури.


Вгору