У п'ятницю 20 квітня 2018 року відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 15 Регламенту районної ради, враховуючи клопотання голови Яворівської районної державної адміністрації та рекомендації керівництва Львівської обласної ради, з метою забезпечення співфінансування переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, відбулася ХІХ позачергова сесія Яворівської районної ради VІІ скликання.

На сесії розглянуто наступні питання :
1. Про порядок денний ХІХ-ї (позачергової) сесії Яворівської районної ради VІІ скликання.
2. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2018 рік.
3. Про затвердження угод про міжбюджетні трансферти.
4. Про внесення змін до районних цільових програм.
5. Про внесення змін до рішень Яворівської районної ради.
6. Про розпорядження оргтехнікою та обладнанням спільної власності територіальних громад району.
7. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні) для рибогосподарських потреб на території Бердихівської сільської ради.
8. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу прав оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогос-подарського виробництва на території Мужиловицької сільської ради.
9. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу прав оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогос-подарського виробництва на території Великопільської сільської ради.
10. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу прав оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогос-подарського виробництва на території Бунівської сільської ради.
11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається в оренду ТзОВ «УКРТАУЕР».
12. Про прийом у постійне користування територіальних громад району земельної ділянки у с. Прилбичі.
13. Про депутатський запит депутата районної ради Г. Лупій.