Засідання земельної комісії


kombudz18071.jpg

У вівторок 18 липня відбулося засідання постійної комісії Яворівської районної ради з питань регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та екології. Комісія під головуванням Сергія Дяківа розглядала та попередньо вивчала питання, які виноситимуться на розгляд чергової сесії районної ради 21 липня. В роботі комісії приймали участь представники органів місцевого самоврядування району, Львівської облдержадміністрації, суб’єктів підприємницької діяльності.

Запрошений на засідання комісії завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру в Яворівському районі В. Чех ознайомив присутніх із змістом проектів рішень з питань, що виносяться на сесію районної ради. Відбулося їх обговорення членами комісії за участю сільських голів та землекористувачів. Особливу увагу комісія приділила питанню затвердження нормативно-грошових оцінок земельних ділянок, що знаходяться у власності або передаються в оренду юридичним особам.

kombudz18072.jpg

За результатами роботи постійна комісія підготувала відповідні висновки та пропозиції щодо зазначених питань на розгляд сесії районної ради. Вона рекомендувала районній раді розглянути питання про зміни та встановлення меж сіл Вербляни, Калитяки, Дебрі, Коти, Хляни, Пісоцький, Гораєць на території Верблянської сільської ради, а також сіл Старичі та Воля Старицька на території Старичівської сільської ради. Також комісія дала своє погодження щодо розгляду на сесії питань про затвердження нормативно-грошових оцінок земельних ділянок ТзОВ «Єврошпон», ПП « Фірма «СОМГІЗ», ТзОВ «Яворівське заводоуправління будівельних матеріалів», ТзОВ «Бренд Маркет», ТзОВ «Вест Профіль Груп», ТзОВ «Факро Орбіта», підтримала надання дозволу на укладення договору суперфіцію на території Терновицької ЗОШ та затвердила зміни до рішень районної ради, що стосуються земельних питань.


Вгору