Засідання бюджетної комісії
Yamelnia.jpg

В п’ятницю 14 липня відбулося засідання постійної комісії Яворівської районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів. Комісія під головуванням Віталія Андрейка розглядала та попередньо вивчала питання, які виноситимуться на розгляд чергової сесії районної ради у наступну п’ятницю. В роботі комісії приймали участь представники Яворівської райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування району, депутати районної ради.
Впродовж кількох годин постійна комісія вивчала пропозиції управлінь та відділів райдержадміністрації, місцевих рад, депутатів щодо внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Також були розглянуті питання щодо затвердження близько семи десятків угод про міжбюджетні трансферти. Особливу увагу комісія приділила змінам до затверджених районних цільових програм на поточний рік.
За результатами роботи постійна комісія підготувала відповідні висновки та пропозиції щодо зазначених питань на розгляд сесії районної ради та дала доручення фінансовому управлінню райдержадміністрації щодо підготовки проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2017 рік» із узагальненими пропозиціями, погодженими на засіданні комісії.

Yamelnia.jpg