ОГОЛОШЕННЯ
про подання електронних декларацій

Яворівська районна рада інформує, що з 1 січня 2020 року розпочалося подання електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік.

Звертаємо увагу, що у 2020 році з'явилися нові важливі аспекти щодо проведення кампанії декларування. З 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї. Такі зміни до статті 46 Закону України "Про запобігання корупції" набули чинності 18 жовтня 2019 року (закон № 140-IX). Для отримання унікального номера запису в реєстрі потрібно звернутись до міграційної служби для оформлення біометричних документів. Цей номер є незмінним

Конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності для здійснення оцінки вартості об’єктів спільної власності територіальних громад району повідомляє, що на своєму засіданні 02 січня 2020 року обрала Товариство з обмеженою відповідальністю «Периметр» переможцем конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна - технологічного обладнання котельні (29 найменувань), розташованої за адресою: 81000, Львівська область, Яворівський район, м.Яворів, вул. Лозинського, 4, що знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства Яворівської районної ради Львівської області «Яворівська центральна районна лікарня».Протокол
здійснення оцінки вартості об’єктів спільної власності територіальних громад району


Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у п’ятницю 17 грудня 2019 року в приміщенні сесійного залу районної ради відбулася ХХX сесія Яворівської районної ради VІІ скликання.

На сесії розглянуто наступні питання:
1. Про порядок денний ХХХ-ї сесії Яворівської районної ради VІІ скликання.
2. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2019 рік.
3. Про затвердження угод про міжбюджетні трансферти.
4. Про районний бюджет Яворівського району на 2020 рік.
5. Про витрати на утримання Яворівської районної ради та її виконавчого апарату на 2020 рік.
6. Про затвердження комплексної Програми соціальної підтримки окремих категорій громадян - мешканців Яворівського району в частині надання пільг та компенсацій на 2020 рік.
7. Про затвердження Програми розвитку комунального підприємства «Яворів-ське районне радіомовлення» на 2020 рік.

Яворівська районна рада Львівської області
оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості індивідуально визначеного майна (технологічного обладнання котельні) КНП ЯРР ЛО «Яворівська центральна районна лікарня»

Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості об’єктів оренди для укладення договору оренди індивідуально визначеного майна (технологічного обладнання котельні) з метою надання послуг теплопостачання лікарні.

Назва об’єктів оцінки
1) Технологічне обладнання котельні, розташованої за адресою: 81000, Львівська область, Яворівський район, м. Яворів, вул. Лозинського, 4 :
- Насос електричний мережевий Vilo-Veroline ipl 50/130//-2.2/2 – 2 шт.;
- Кран поворотний міжфланцевий d 50 мм – 2 шт.;
- Кран кульовий сальниковий і фланцевий – 2 шт.;
- Фланці плоскі привальні d 50 мм – 10 шт.;

Збір матеріалів