До відома депутатів Яворівської районної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 15 Регламенту районної ради, враховуючи клопотання голови Яворівської районної державної адміністрації та рекомендації керівництва Львівської обласної ради, з метою забезпечення співфінансування переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, скликається ХІХ позачергова сесія Яворівської районної ради VІІ скликання.

Сесія ради відбудеться у п’ятницю 20 квітня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні сесійного залу районної ради.

На розгляд сесії виносяться питання :
1. Про порядок денний ХІХ-ї (позачергової) сесії Яворівської районної ради VІІ скликання.
2. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2018 рік.
3. Про затвердження угод про міжбюджетні трансферти.
4. Про внесення змін до районних цільових програм.

У середу 28 лютого 2018 року в приміщенні сесійного залу районної ради відбулася ХVІII сесія Яворівської районної ради VІІ скликання.

На сесії розглянуто наступні питання :
1. Про порядок денний ХVІІІ-ї сесії Яворівської районної ради VІІ скликання.
2. Про інформацію Городоцької місцевої прокуратури про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території Яворівського району впродовж 2017 року.
3. Про звіт голови Яворівської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яворівського району на 2017 рік.
4. Про звіт Яворівської районної державної адміністрації про виконання районних цільових програм на 2017 рік.
5. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2017 рік.
6. Про звіт про виконання районного бюджету Яворівського району за 2017 рік.
7. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2018 рік.

Засідання постійних комісій районної ради


budzet218_1_1.jpg

В четвер 22 лютого відбулося засідання постійної комісії Яворівської районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів. Комісія під головуванням Віталія Андрейка розглядала та попередньо вивчала питання, які виноситимуться на розгляд чергової сесії районної ради у наступну середу. В роботі комісії приймали участь заступник голови районної ради В. Мацелюх, заступник голови райдержадміністрації І. Масюк, начальник фінансового управління РДА Н. Горох, представники управлінь і відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування району, депутати районної ради.

Засідання земельної комісії


16_0218_1.jpg

У п’ятницю 16 лютого відбулося засідання постійної комісії Яворівської районної ради з питань регулювання земельних відносин, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та екології. Комісія під головуванням Сергія Дяківа розглядала та попередньо вивчала питання, які виноситимуться на розгляд чергової сесії районної ради 28 лютого. В роботі комісії приймали участь представники органів місцевого самоврядування району, суб’єктів підприємницької діяльності та громадськості Рясне-Руської і Домажирської сільських рад.

Збір матеріалів