Засідання постійних комісій районної ради


budzet218_1_1.jpg

В четвер 22 лютого відбулося засідання постійної комісії Яворівської районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів. Комісія під головуванням Віталія Андрейка розглядала та попередньо вивчала питання, які виноситимуться на розгляд чергової сесії районної ради у наступну середу. В роботі комісії приймали участь заступник голови районної ради В. Мацелюх, заступник голови райдержадміністрації І. Масюк, начальник фінансового управління РДА Н. Горох, представники управлінь і відділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування району, депутати районної ради.

Впродовж кількох годин постійна комісія вивчала пропозиції управлінь та відділів райдержадміністрації, місцевих рад, депутатів щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Також були розглянуті питання щодо затвердження звіту начальника фінансового управління про виконання районного бюджету Яворівського району за 2017 рік та двох десятків угод про міжбюджетні трансферти. Проте особливу увагу комісія приділила розгляду та вивченню районних цільових програм на поточний рік, а також новим редакціям уже затверджених програм. Члени комісія переглянули напрямки реалізації кожної програми, а також розміри їх фінансування з районного бюджету.

budzet218_1_2.jpg

За результатами роботи постійна комісія підготувала відповідні висновки та пропозиції щодо зазначених питань на розгляд сесії районної ради та дала доручення фінансовому управлінню райдержадміністрації щодо підготовки проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2018 рік» із узагальненими пропозиціями, погодженими на засіданні комісії.

Також відбулися засідання постійних комісій з питань регламенту, дотримання законності, військових проблем та прикордонного співробітництва, з питань освіти, культури, спорту та туризму, з питань охорони здоровя та соціального захисту населення та з питань промисловості, підприємництва,інфраструктури та управління майном.

zakon218_1.jpg

Усі зазначені комісії на своїх засіданнях, крім питань порядку денного, які відносяться до їх безпосередньої компетенції, розглянули та детально проаналізували зміст й обсяги фінансування районних цільових програм, які подані для затвердження чергової сесії, а також запропоновані зміни до рішень районної ради та проекти звернень до вищих органів та посадових осіб держави щодо вирішення важливих питань з життя району.

Так, багато уваги на засіданні постійної комісії з питань регламенту, дотримання законності, військових проблем та прикордонного співробітництва було приділено вивченню звернень мешканців району щодо незаконного функціонування об’єктів грального бізнесу під вивіскою «Національної лотереї» у населених пунктах району. Комісія підготувала проект звернення до Міністра внутрішніх справ України А. Авакова, голови Національної поліції України С. Князєва, голови Служби безпеки України В. Грицака щодо припинення діяльності гральних закладів на території району, а також запросила за пропозицією голови комісії Т. Дадака на своє чергове засідання керівників районної поліції та Служби безпеки України для вироблення спільних пропозицій щодо вирішення цього злободенного питання.

Комісія з питань освіти, культури, спорту та туризму детально проаналізувала Статути Інклюзивно-ресурсного центру Яворівської районної ради Львівської області та Яворівської районної централізованої бібліотечної системи,розглянула доцільність делегування Яворівській райдержадміністрації повноважень щодо розвитку футболу в районі, а також підготувала висновки і рекомендації з інших питань, що виносяться на розгляд чергової сесії районної ради.

medycyna218_1.jpg

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення розглянула пропозиції Івано-Франківської районної лікарні №2 щодо списання медичного обладнання, а також розглянула рекомендації адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про вжиття заходів спрямованих на розвиток конкуренції між суб’єктами господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами. Комісія рекомендувала місцевим радам району, закладам охорони здоров'я району вживати заходів щодо встановлення рівних умов здійснення господарської діяльності для всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами; щодо запровадження прозорого та недискримінаційного підходу до встановлення орендних ставок за використання комунального майна під розміщення аптечних закладів; щодо погодження з Комітетом та його територіальними відділеннями рішень органів місцевого самоврядування з питань управління і розпорядження майном та в інших випадках, які можуть призвести до недопущення, усунення, обмеження чи спотворення конкуренції на ринку роздрібної торгівлі лікарськими засобами, а також щодо інших питань, зазначених у рекомендаціях адміністративної колегії.

Комісія з питань промисловості, підприємництва, інфраструктури та управління майном розглянула питання надання в оренду приміщень в адмінбудинку районної ради, проаналізувала стан фінансування ремонту доріг та інших об’єктів інфраструктури на території району, а також відповіді органів державної влади та їх посадових осіб на звернення районної ради з питань промисловості, будівництва та інфраструктури. Вона рекомендувала районній раді встановити розмір кошторисної заробітної плати в розмірі 7600 (сім тисяч шістсот) гривень при здійсненні будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії у 2018 році та рекомендувала органам місцевого самоврядування району встановити аналогічний розмір кошторисної заробітної плати під час здійснення будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевих бюджетів. Також вона підготувала для розгляду проект звернення до Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Служби автомобільних доріг у Львівській області, ДП «Львівський ОАД» щодо будівництва та ремонту транспортних розв'язок м.Яворова.


Вгору