СПИСОК
депутатів районної ради, відповідальних за здійснення депутатських повноважень
в адміністративно-територіальних одиницях району


п/п
Назва місцевих рад Прізвище, ім’я, по батькові депутата
1 Бердихівська сільська рада Рубай Василь Іванович
Хробак Тарас Миколайович
2 Бірківська сільська рада Стемпіцький Петро Романович
Лупій Ганна Федорівна
Бачмага Володимир Михайлович
3 Бунівська сільська рада Дусько Богдан Степанович
Дмитрів Михайло Володимирович
4 Великопільська сільська рада Ханик Володимир Зіновійович
5 Верблянська сільська рада Сичак Володимир Федорович
Гнип Орест Петрович
6 Віжомлянська сільська рада Гнип Орест Петрович
Карпа Іван Петрович
7 Вороцівська сільська рада Цап Ігор Васильович
Гервас Йосиф Романович
8 Добростанівська сільська рада Ганусяк Уляна Петрівна
9 Домажирська сільська рада Гервас Йосиф Романович
10 Дрогомишльська сільська рада Сичак Володимир Федорович
Дудич Марія Степанівна
11 Завадівська сільська рада Гнип Орест Петрович
Мацелюх Володимир Ярославович
12 Залузька сільська рада Гнип Орест Петрович
Кобиця Ярослава Степанівна
13 Калинівська сільська рада Музичка Олег Степанович
Дмитрів Михайло Володимирович
14 Кам’янобрідська сільська рада Ханик Володимир Зіновійович
Ганусяк Уляна Петрівна
15 Любинська сільська рада Балух Іван Миколайович
Дмитрів Михайло Володимирович
16 Лозинська сільська рада Худоба Богдан Ігорович
Бачмага Володимир Михайлович
17 Мальчицька сільська рада Худоба Богдан Ігорович
Дадак Тарас Володимирович
18 Мужиловицька сільська рада Була Катерина Юріївна
Хробак Тарас Миколайович
19 Нагачівська сільська рада Стецюх Катерина Петрівна
Дудич Марія Степанівна
20 Наконечнянська сільська рада Дмитрів Михайло Володимирович
21 Порічанська сільська рада Худоба Ігор Іванович
Дадак Тарас Володимирович
22 Прилбичівська сільська рада Карпа Іван Петрович
Хробак Тарас Миколайович
23 Рогізненська сільська рада Малець Марія Іванівна
Гервас Йосиф Романович
24 Рясне-Руська сільська рада Гервас Йосиф Романович
25 Свидницька сільська рада Родич Андрій Іванович
Дмитрів Михайло Володимирович
26 Смолинська сільська рада Школик Василь Миколайович
Гнип Орест Петрович
27 Середкевичівська сільська рада Мацелюх Володимир Ярославович
Гнип Орест Петрович
28 Старичівська сільська рада Андрейко Віталій Васильович
Коритко Петро Миронович
Гервас Йосиф Романович
Дадак Тарас Володимирович
29 Терновицька сільська рада Канус Ростислав Іванович
Юрас Володимир Іванович
Хробак Тарас Миколайович
30 Чернилявська сільська рада Дудич Марія Степанівна
31 Ясниська сільська рада Карпусенко Володимир Іванович
Бачмага Володимир Михайлович
32 Івано-Франківська селищна рада Дадак Тарас Володимирович
33 Краковецька селищна рада Дмитрів Михайло Володимирович
34 Немирівська селищна рада Гнип Орест Петрович
Сичак Володимир Федорович
35 Шклівська селищна рада Ікавий Ігор Васильович
Собейко Назар Тарасович
Гервас Йосиф Романович
Дадак Тарас Володимирович
36 Яворівська міська рада Кобиця Ярослава Степанівна
Фомкіна Ольга Петрівна
Гнип Орест Петрович
37 Новояворівська міська рада Мотиль Василь Миронович
Мацелюх Володимир Ярославович
Дяків Сергій Іванович
Ганусяк Уляна Петрівна

Вгору