РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ЯВОРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
від 14 травня 2020 року № 77

Про зупинення проведення оголошених конкурсів
на зайняття вакантних посад директорів комунальних
некомерційних підприємств Яворівської районної
ради Львівської області

З метою мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання COVID -19 та інших інфекційних хвороб людини, керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», враховуючи вимоги та рекомендації постанов Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 16.03.2020 року № 230 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», у зв’язку із продовженням Урядом загальнонаціонального карантину, -

1. Зупинити проведення оголошених конкурсів на зайняття вакантних посад директорів комунальних некомерційних підприємств Яворівської районної ради Львівської області «Яворівська центральна районна лікарня», «Новояворівська районна лікарня імені Юрія Липи», «Івано-Франківська районна лікарня», «Немирівська міська лікарня» на строк дії постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

2. Керуючому справами районної ради (С. Сагаль) оприлюднити дане розпорядження на веб-сайті Яворівської районної ради та довести його до відома керівників комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Яворівської районної ради.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради В. Мацелюха.

Володимир Сичак