ПРАЦІВНИКАМ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЯВОРІВЩИНИ.

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Це свято тісно пов'язане із здобуттям Україною незалежності та розбудовою власної державності. Адже саме місцеве самоврядування повинно відігравати ключову роль у забезпеченні демократії в країні.

Місцеве самоврядування сьогодні повинно відповідати європейським принципам і цінностям : децентралізації влади, реформуванню міжбюджетних відносин на користь місцевих громад, широкої організаційної і фінансової автономії, розширенню їх повноважень та реальної самостійності місцевих рад. Люди повинні мати можливість самостійно у місцях проживання створювати собі комфортні умови та ефективне управління. Місцеве самоврядування повинно стати надійним та міцним фундаментом влади народу на місцях, тільки тоді воно зможе працювати на користь нашої Держави та, в першу чергу, місцевих громад і кожного громадянина зокрема.

Від щирого серця вітаю всіх, хто працює в органах місцевого самоврядування району з професійним святом! На вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближчі до простого люду, і саме ви, не маючи державної допомоги та гідного фінансування, намагаєтесь вирішувати найболючіші питання людей — членів місцевих громад. Незважаючи на військові події на Сході, Ви успішно реалізуєте заходи з децентралізації влади, берете на себе нові повноваження, розпоряджаєтеся додатковими грошовими ресурсами, які передаються на місцевий рівень.

Висловлюю Вам слова подяки за нелегку, відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення територіальних громад, саме вона є складовою частиною стабільності і процвітання нашої держави, благополуччя і достатку в кожній родині.

З нагоди свята бажаю усім всім членам територіальних громад, депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування Яворівщини наснаги, нових здобутків у нашій спільній справі, здоров’я, миру, злагоди, активної громадської позиції та наполегливості у реалізації всіх планів на благо людей.

Голова Яворівської районної ради: В. Сичак