Шановні мешканці Яворівщини!

Незабаром Ви зустрінете Новий 2018 рік та величне і пресвітле Різдво Христове. Ці свята несуть для кожного нові мрії і сподівання, нові життєві плани і побажання. Щоразу цей знаменний день, коли на землю втілився Спаситель світу, символізує оживлення усього роду людського, повертає нас до євангельських заповідей, спонукає нас до чистоти помислів та любові до ближнього. Це - особливе свято, воно сповнене затишку і бажання чуда, адже ми всі в глибині душі віримо у здатність змінити наше життя на краще.

Жителі нашого району достойно прожили рік минаючий. Вони не тільки багато і сумлінно працювали, але й захищали рідну землю і надію на краще життя для себе та своїх дітей від зазіхань агресорів на буремному Донбасі. Яворівчани продемонстрували, що вони можуть не тільки мріяти про європейське майбутнє, а й впевнено, з посмішкою і натхненням йти до своїх мрій та втілювати їх у життя!

Від Яворівської районної ради щиро вітаю мешканців району з Новим роком та Різдвом Христовим! У це світле свято хочеться побажати усім Вам миру і спокою у кожному домі і на нашій українській землі, добра, взаєморозуміння, любові, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров'я та всіх благ! Нехай справдяться усі очікування, здійсняться всі шляхетні бажання і заповітні мрії, а кожен день Нового 2018 року наповниться добром і щастям. Хай Новий 2018 стане черговим кроком на шляху до поліпшення життя, принесе радість і достаток у кожну родину, а рідні люди завжди будуть поруч.

Вірю, що в Новому році ми разом зможемо зробити вагомий крок до нашого спільного європейського майбутнього, до заможного і щасливого життя у сім’ї європейських народів.

З Новим 2018 роком Вас, дорогі яворівчани !

Христос рождається!

Голова Яворівської районної ради: В. Сичак