До відома депутатів Яворівської районної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 15 Регламенту районної ради, враховуючи клопотання голови Яворівської районної державної адміністрації та рекомендації керівництва Львівської обласної ради, з метою забезпечення співфінансування переможців обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, скликається ХІХ позачергова сесія Яворівської районної ради VІІ скликання.

Сесія ради відбудеться у п’ятницю 20 квітня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні сесійного залу районної ради.

На розгляд сесії виносяться питання :
1. Про порядок денний ХІХ-ї (позачергової) сесії Яворівської районної ради VІІ скликання.
2. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2018 рік.
3. Про затвердження угод про міжбюджетні трансферти.
4. Про внесення змін до районних цільових програм.
5. Про внесення змін до рішень Яворівської районної ради.
6. Про розпорядження оргтехнікою та обладнанням спільної власності територіальних громад району.
7. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу прав оренди на земельних торгах для ведення товарного сільського-подарського виробництва на території Мужиловицької сільської ради.
8. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки право оренди якої пропонується для продажу на земельних торгах (аукціоні) на території Бердихівської сільської ради.
9. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу прав оренди на земельних торгах для ведення товарного сільського-подарського виробництва на території Великопільської сільської ради.
10. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу прав оренди на земельних торгах для ведення товарного сільського-подарського виробництва на території Бунівської сільської ради.
11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається в оренду ТзОВ «УКРТАУЕР».
12. Різне.

На сесію ради запрошуються: народний депутат України В. Парасюк, депутати Львівської обласної ради від Яворівського району, сільські, селищні, міські голови, керівники підприємств, установ, організацій району.

Голова Яворівської районної ради В. Сичак

Вгору