Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у п’ятницю 05 травня 2017 року відбулася ХІIІ сесія Яворівської районної ради VІІ скликання.

На розгляд сесії були винесені наступні питання :
1.Про порядок денний ХІІІ-ї сесії Яворівської районної ради VІІ скликання.
2. Про скасування рішення Яворівської районної ради від 26.10.2016 року №156.
3. Про звіт голови Яворівської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яворівського району на 2016 рік.
4. Про інформацію начальника Яворівського відділу поліції ГУНП у Львівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території району.
5. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2017 рік.
6. Про затвердження угод про міжбюджетні трансферти.
7. Про затвердження нової редакції Районної програми охорони навколишнього природного середовища та поводження з твердими побутовими відходами на 2014-2017 роки.
8. Про створення опорного загальноосвітнього навчального закладу.
9. Про внесення змін до рішень Яворівської районної ради.
10. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПП « Фірма «СОМГІЗ».
11. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу прав оренди на земельних торгах для веденнятоварного сільськогосподарського виробництва.
12. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд під об’єкт «Облаштування Вишнянського ГР, Свердловина № 18».
13. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд під об’єкт «Облаштування Вишнянського ГР, Свердловина № 54»
14. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТзОВ «Бренд Маркет».
15. Про надання дозволу на укладення договору суперфіції.
16. Різне.