До відома депутатів Яворівської районної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликається ХІIІ сесія Яворівської районної ради VІІ скликання.

Сесія ради відбудеться у п’ятницю 05 травня 2017 року о 10.00 год. в приміщенні сесійного залу районної ради.

На розгляд сесії виносяться наступні питання :
1.Про порядок денний ХІІІ-ї сесії Яворівської районної ради VІІ скликання.
2. Про звіт голови Яворівської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Яворівського району на 2016 рік.
3. Про інформацію начальника Яворівського відділу поліції ГУНП у Львівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території району.
4. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2017 рік.
5. Про затвердження угод про міжбюджетні трансферти.
6. Про створення опорного загальноосвітнього навчального закладу.
7. Про внесення змін до рішень Яворівської районної ради.
8. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПП « Фірма «СОМГІЗ».
9. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд під об’єкт «Облаштування Вишнянського ГР, Свердловина № 18».
10. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд під об’єкт «Облаштування Вишнянського ГР, Свердловина № 54»
11. Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТзОВ «Бренд Маркет».
12. Про надання дозволу на право користування земельною ділянкою.
13. Про звернення Яворівської районної ради.
14. Різне.

На сесію ради запрошуються: народний депутат України В. Парасюк, депутати Львівської обласної ради від Яворівського району, сільські, селищні, міські голови, керівники громадських організацій, підприємств, установ, організацій району.

Голова Яворівської районної ради: В. Сичак