Яворівська районна рада Львівської області
оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості індивідуально визначеного майна (технологічного обладнання котельні) КНП ЯРР ЛО «Яворівська центральна районна лікарня»

Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості об’єктів оренди для укладення договору оренди індивідуально визначеного майна (технологічного обладнання котельні) з метою надання послуг теплопостачання лікарні.

Назва об’єктів оцінки
1) Технологічне обладнання котельні, розташованої за адресою: 81000, Львівська область, Яворівський район, м. Яворів, вул. Лозинського, 4 :
- Насос електричний мережевий Vilo-Veroline ipl 50/130//-2.2/2 – 2 шт.;
- Кран поворотний міжфланцевий d 50 мм – 2 шт.;
- Кран кульовий сальниковий і фланцевий – 2 шт.;
- Фланці плоскі привальні d 50 мм – 10 шт.;
- Автомат захисту двигуна MS25-6.3 – 2 шт.;
- Гідрофор 775 Вт – 1 шт.;
- Резервний бак (водяний) на 750 л – 1 шт.;
- Клапан поплавковий d 25 мм – 1 шт.;
- Клапан запобіжний d 25 мм – 1 шт.;
- Вентиль натискний до 2,5 Па d 100 мм – 1 шт.;
- Фільтр для очистки води у трубах опалення d 25 мм – 1 шт., d 50 мм – 1 шт., d 80 мм – 3 шт., d 100 мм – 1 шт., d 125 мм – 1 шт.;
- Гребінка паро водорозподільна d 159 мм – 1 шт.;
- Бак розширювальний на 300 л – 2 шт.;
- Установка хімічної очистки і солерозчинник – 1 шт.;
- Лічильник холодної води – 1 шт.;
- Термометри в прямій оправі – 7 шт.;
- Манометри – 8 шт.;
- Вентилі – 2 шт.;
- Засувки – 2 шт.;
- Клапани запобіжні – 2 шт.;
- Клапани пружинні одноважельні – 2 шт.;
- Клапани пружинні двоважельні – 2 шт.;
- Трубопровід d 125 мм - 10 м;
- Трубопровід d 100 мм – 35 м;
- Трубопровід d 80 мм – 52 м;
- Трубопровід d 65 мм – 8 м;
- Трубопровід d 50 мм – 23 м;
- Трубопровід d 140 мм – 11 м;
- Трубопровід d 25 мм – 14 м.

Балансоутримувач: Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради Львівської області «Яворівська центральна районна лікарня».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності:
- відповідна кваліфікація оцінювачів стосовно оцінки об'єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданими відповідно до Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 10.06.2013 року №796, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.06.2013 за № 937/23469;
- досвід суб'єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна, зокрема подібного майна;
- перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
- письмова згода оцінювачів, яких додатково буде залучено суб'єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Претенденти подають до Яворівської районної ради конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Перелік підтвердних документів, що подаються на конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності:
- заява про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою на кожний об’єкт оцінки окремо;
- копія установчого документа претендента;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;
- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
- письмова згода керівника суб'єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею, і залучається претендентом;
- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті на кожний об’єкт окремо і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях не більше двох тижнів).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

При подачі до комісії заяв про участь у конкурсі на декілька об’єктів оренди, підтвердні документі подаються в одному примірнику.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди відбудеться 27 грудня 2019 року о 10.00 год. у сесійному залі Яворівської районної ради за адресою: м. Яворів, вул. Івана Франка, 8.

Кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу – 20 грудня 2019 року о 15.00 год.

Документи подавати у виконавчий апарат Яворівської районної ради за адресою : м. Яворів, вул. Івана Франка, 8 (каб. № 12 – перший поверх; каб. № 24 – другий поверх).

За інформацією звертатися за телефонами : 2-33-57; 2-11-88.
Інформація про об'єкт оцінки.ЗАЯВА
про участь у конкурсі з відбору суб'єктів оціночної діяльності.