У п’ятницю 29 травня 2020 року в приміщенні сесійного залу районної ради відбулася ХХXIII сесія Яворівської районної ради VІІ скликання.

На сесії були розглянуті наступні питання:
1. Про порядок денний ХХХІІІ-ї сесії Яворівської районної ради VІІ скликання.
2. Про проведення перевірки законності будівництва об’їзної дороги до кар’єру
Великопільського родовища будівельних пісків поблизу Страдецької Гори.
3. Про епідеміологічну ситуацію та вжиті заходи щодо мінімізації ризиків поширення інфекційного захворювання COVID -19 на території району.
4. Про інформацію начальника Яворівської ДПІ Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області.
5. Про звіт про виконання районного бюджету Яворівського району за перший квартал 2020 року.
6. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2020 рік.
7. Про затвердження угод про міжбюджетні трансферти.
8. Про затвердження Програми підтримки комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Яворівської районної ради Львівської області на 2020 рік.
9. Про внесення змін до рішень Яворівської районної ради.
10. Про звільнення ФОП Лисак Я.К. від орендної плати за користування приміщенням їдальні в адмінбудинку районної ради.
11. «Про надання дозволу на списання медичної апаратури та обладнання КНП ЯРР ЛО «Івано-Франківська районна лікарня».
12. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та народного депутата України П. Бакунця щодо внесення змін до Виборчого кодексу України.
13. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ініціативи макрорегіональної стратегії Європейського Союзу для регіону Карпат.
14. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо фінансування Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 роки.
15. Про звернення до Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства фінансів України, Національної служби здоров’я України щодо підтримки фінансування закладів охорони здоров’я у 2020 році.
16. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо врахування доплати за роботу працівникам медичних закладів в гірських населених пунктах.
17. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021-2027 роки.
18. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги.
19. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо оподаткування ПДВ операцій у рамках проектів міжнародної технічної допомоги.
20. Про звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Львівської обласної ради щодо скасування наказу МОН України про ліквідацію комісії з основ християнської етики.
21. Про звернення до Львівської обласної ради, Львівської облдержадміні-страції, народного депутата України П. Бакунця щодо передачі приміщень та земельної ділянки колишнього КЗ ЛОР «Львівський обласний протитубер-кульозний санаторій».
22. Різне.